Волинянина покарали за неправдиве повідомлення про вчинення злочину та неправдиві свідчення - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

Волинянина покарали за неправдиве повідомлення про вчинення злочину та неправдиві свідчення

Чоловік стверджував, що знайомий нахабно забрав належні йому 500 гривень із барної стійки у кафе на автовокзалі в обласному центрі та зник у невідомому напрямку

Наталія МУРАХЕВИЧ, прес-секретар прокурора Волині


Луцькою місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні щодо 24-річного мешканця села Одеради Луцького району, який завідомо неправдиво повідомив про вчинення злочину й надавав неправдиві показання слідчому.З’ясувалося, що такими діями чоловік намагався повернути гроші, які добровільно віддав знайомому, програвши йому в азартну гру.Надвечір 09 лютого 2017 року чоловік написав заяву у Луцький відділ поліції про те, що його пограбував знайомий – нахабно забрав належні йому 500 гривень із барної стійки у кафе на автовокзалі в обласному центрі та зник у невідомому напрямку. 


Наступного дня молодик наполягав на своєму, надаючи завідомо неправдиві показання слідчому як потерпілий від злочину.


При цьому він був повідомлений про кримінальну відповідальність і за неправдиве повідомлення про злочин, і за надання неправдивих показань. 


Потім з’ясувалося, що такими діями чоловік намагався повернути гроші, які добровільно віддав знайомому, програвши йому в азартну гру.


Суд визнав волинянина, який щиро розкаявся у скоєному, винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених  ч. 2 ст. 383 та ч.2 ст. 384 КК України, й призначив йому покарання у виді 2 років та 6 місяців позбавлення волі зі встановленням 1-річного іспитового строку.