Путін уже відхрещується від Асада? - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.37

Путін уже відхрещується від Асада?

От що значать ракетні удари США

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив в інтерв’ю Reuters, що президент Російської Федерації Володимир Путін змінив свої позиції до сирійського лідера Башара Асада, інформує «Українська правда».Він атакував свій народ танками, артилерією, діжковими бомбами, хімічною зброєю, винищувачами.«Ердоган, не зрозумій мене неправильно, я не прихильник Асада, я і не його адвокат. Ось, що він сказав. Путін сказав мені це», – заявив турецький лідер. 


За словами Ердогана, конфлікт в Сирії не може бути врегульований, поки президент Башар Асад залишається при владі. 


«Поки Асад при владі, ситуацію в Сирії не врегулювати. Він атакував свій народ танками, артилерією, діжковими бомбами, хімічною зброєю, винищувачами. Як ви думаєте, він міг би стати засобом розв’язання проблеми?» – зазначив він.  


Нагадаємо, що в листопаді 2016 року президент Туреччини Реджеп Ердоган заявив, що выйськова операція «Щит Єфрату» в Сирії націлена на повалення режиму Башара Асада в Сирії.


Повітряно-космічні сили Російської Федерації беруть участь у військовій операції в Сирії з 30 вересня 2015 року на прохання сирійського президента Башара Асада.