На Любомльщині донеччанин презентував книгу «Волынь. У истока Припяти» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

На Любомльщині донеччанин презентував книгу «Волынь. У истока Припяти»

Зустріч відбулася у Любомльській районній бібліотеці

Сергій БОЯРЧУК


Її автор - уродженець селища Головне, нині жителі Донецька Володимир Світящук.Символічно, що презентацію нової книги та зустріч із земляком організували саме в річницю Чорнобильської катастрофи.Це його третя книжка, тематика якої тісно переплітається із історією малої батьківщини. Разом із тим автор ділиться із читачами своїми науковими напрацюваннями в галузі краєзнавства, яке поєднує із історичним минулим не тільки Полісся, а й всіє України.


Володимир Іванович - відомий дослідник історії Київської Русі, зокрема подій, пов’язаних із походом князя Ігоря на половців. У своїх працях, які донедавна публікувалися в багатьох виданнях та наукових журналах, він приділив увагу найменшим деталям, описаним у «Слові о полку Ігоревім». Останнім часом працював над дослідженням аварії на Чорнобильській АЕС, зібравши цікаві матеріали та висунувши декілька версій причин, навіть на перший погляд нереальних і дещо шокуючих, цієї трагедії. Отож символічно, що презентацію нової книги та зустріч із земляком організували саме в річницю Чорнобильської катастрофи.