«Цуманська пуща» шукає волонтерів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.37

«Цуманська пуща» шукає волонтерів

Національний природний парк сподівається, що до активної природоохоронної діяльності підключаться ентузіасти, яким небайдужа природа рідного краю

На жаль, слабке фінансування з боку держави, недостатня кількість штату працівників парку, відсутність необхідного матеріально-технічного забезпечення (авто, оргтехніка....) створює серйозні перешкоди для ведення природоохоронної та науково-дослідної діяльності парку. Про це йдеться на сторінці парку у «Фейсбуці».КНПП «Цуманська пуща» закликає небайдужих долучитись до збереження нашої рідної природи, приєднатись до волонтерського руху для допомоги парку.КНПП «Цуманська пуща» закликає небайдужих долучитись до збереження нашої рідної природи, приєднатись до волонтерського руху для допомоги парку.
«Тому ми покладаємо великі сподівання на допомогу ентузіастів — природолюбів», – закликає керівництво «Цуманської пущі». – Чому саме волонтерство в національному парку? Це корисно та ефективно, пізнавально та весело. Тут ви зможете зустрітися та спілкуватися з цікавими людьми, зробити свій внесок у суспільство, здобути нові уміння та навички, допомогти зберегти природу для прийдешніх поколінь», – йдеться у дописі в соціальній мережі.