Вчені назвали головного ворога усіх дієт - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22

Вчені назвали головного ворога усіх дієт

Британські вчені з’ясували, що штовхає людей зриватись під час дієт. Як вважають вчені, справа не лише у відчутті голоду, яке відчуває людина

Науковці виявили, що головний ворог будь-якої дієти – це алкоголь. В 50% випадках саме склянка червоно вина чи іншого алкоголю, приводять до зриву та переїдання, передає Канал 24.


Дослідження провели спеціалісти Бірмінгемського університету. У ньому взяли участь 80 добровольців, в тому числі і люди, які хочуть схуднути або ті, які бажають тримати себе у формі.В 50% випадках саме склянка червоно вина чи іншого алкоголю, приводять до зриву та переїдання.Кожен доброволець мав вводити щодня в спеціальний щоденник інформацію про різні події та фактори, які можуть вплинути на їх дієту та силу волі.


В середньому бажання порушити дієту виникало у людей 11 раз в тиждень. В половині випадків добровольці все ж порушували режим харчування. Таке відбувалось якраз після вживання алкоголю.


Вчені пояснили, що спиртне розслабляє організм і притупляє у людини відчуття відповідальності. Тому люди і можуть дозволити собі з’їсти кілька зайвих шматків піци чи торта. 


До того ж, більшість зривів відбуваються ввечері, тож вчені радять не відвідувати закладів чи місць, де ви будете відчувати сильну спокусу. Однак це лише на перший час, адже згодом організм звикне і відчуття голоду не буде таким сильним.