Ігор Поліщук оголошує війну гральному бізнесу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.37
Ігор Поліщук оголошує війну гральному бізнесу

Волинь-нова

Ігор Поліщук оголошує війну гральному бізнесу

Він закликає правоохоронні органи перевірити в Луцьку всі факти ведення на території міста нелегальної діяльності

Ольга КУШНІРСекретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Ігор Поліщук (на фото) надіслав лист міністру внутрішніх справ України Арсену Авакову, очільнику Служби безпеки України Василю Грицаку, в. о. голови Державної фіскальної служби України Мирославу Продану, начальнику Головного управління Національної поліції у Волинській області Петру Шпизі, керівнику управління Служби безпеки України у Волинській області Юрію Фелонюку, очільнику Головного управління ДФС у Волинській області Світлані Савчук з проханням провести перевірку діяльності на території міста закладів, де можливі факти ведення грального бізнесу, який заборонений в Україні. Він наголошує, що у Луцьку налічується 40 об'єктів миттєвої лотереї, інтернет–клубів, закладів «Спортлото» та Української національної лотереї, діяльність яких, за неофіційними даними, пов'язана з гральним бізнесом. І їхня кількість постійно зростає.У Луцьку налічується 40 об'єктів миттєвої лотереї, інтернет-клубів, закладів «Спортлото» та Української національної лотереї, діяльність яких, за неофіційними даними, пов'язана з гральним бізнесом.Крім того, такі заклади працюють цілодобово, без офіційного встановленого режиму роботи рішенням виконавчого комітету Луцької міськради.
Ігор Поліщук у документі зауважує, що до міської ради надходять численні звернення щодо їхньої діяльності. «Зі слів заявників, заклади можуть бути грального типу, оскільки у вечірні й нічні години працюють у закритому режимі, вхід відвідувачів є вибірковим, навколо спостерігаються особи, що викликають підозру. Основне прохання — закрити ці заклади», — йдеться у листі.
Секретар міської ради Ігор Поліщук зауважує, що з метою реагування на звернення громадян неодноразово направлялися листи до органів поліції та фіскальної служби про вжиття заходів щодо дотримання суб'єктами господарювання норм чинного законодавства. Він наголошує, що виконавчий комітет стурбований можливою роботою нелегального грального бізнесу у Луцьку, адже це окрім економічних збитків державі, несе загрозу для родин громадян, де є особи з ігровою залежністю.
Тому Ігор Поліщук просить правоохоронні та фіскальні органи провести перевірку діяльності вищезазначених закладів та у випадку виявлення порушень винних притягнути до відповідальності, а нелегальні гральні заклади закрити.