На Волині затримали працівника військкомату – підозрюють, що «взяв на лапу» 500 «баксів» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

На Волині затримали працівника військкомату – підозрюють, що «взяв на лапу» 500 «баксів»

Приводом стала заява цивільної особи

Прес-служба оперативного командування «Захід» повідомляє, що 28 квітня 2017 року відповідно до заяви цивільної особи, працівниками національної поліції в Волинській області, за підозрою в ніби-то отриманні неправомірної вимоги, в розміри 500 доларів США, був затриманий працівник Волинського ОМВК та переданий до військової прокуратури Луцького гарнізону.У разі доведення його вини судом, працівник ЗСУ понесе найсуворіше покарання та буде звільнений зі Збройних Сил України.По даному факту призначене службове розслідування. На час проведення розслідування дана посадова особа усунута від виконання службових обов’язків. У разі доведення його вини судом, працівник ЗСУ понесе найсуворіше покарання та буде звільнений зі Збройних Сил України.


Командування оперативного командування «Захід», наголошує, що й надалі всіляко буде сприяти правоохоронним органам в виявленні та покаранні осіб, які своїми вчинками ганьблять Збройні Сили України.