Курси НБУ $ 39.47 € 42.18

«Верес» здобуває четверту перемогу поспіль! (відео)

Черговим дублем відзначився Руслан Степанюк

Сергій ХОМІНСЬКИЙ

«Верес» (Рівне) – «Арсенал-Київ» (Київ) – 2:0 (1:0 – Руслан Степанюк, 62 хв.; 2:0 – Руслан Степанюк, 82 хв.)

Чемпіонат України з футболу. Перша ліга. 27 тур. 29 квітня 2017 року. 16.00. Рівне. Стадіон «Авангард».

Дубль на рахунку кращого бомбардира першості Руслана Степанюка.

«Верес» лише ближче до середини другого тайму зумів «розкусити» непоступливих «канонірів». 20-ий гол у сезоні записав на свій рахунок Руслан Степанюк. Згодом «червоно-чорні» подвоїли свою перевагу. І знову відзначився Степанюк!!!

На останніх хвилинах матчу ультрас рівнян влаштували на трибунах грандіозне димо-піротехнічне шоу. Настільки грандіозне, що можна очікувати нових санкцій щодо стадіону…

Також матч запам’ятався кількаразовою появою на полі «додаткового гравця» – на газон вискакував… пес. Вочевидь – великий поціновував футболу.

Тим часом чернігівська «Десна» (яка випереджала рівнян на одне очко) о 17.00 розпочала домашній поєдинок проти ПФК «Суми». Після першого тайму рахунок був 0:0.