Папа Римський готовий зустрітися з американським президентом - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22

Папа Римський готовий зустрітися з американським президентом

Дональд Трамп планує відвідати Сицилію, де 26-27 травня запланований щорічний саміт «великої сімки». Білий дім не уточнив, чи зупиниться президент в Римі для зустрічі з понтифіком

Про можливість такої зустрічі Папа Римський Франциск заявив журналістам у літаку під час перельоту з Каїра до Ватикану, передає «Радіо Свобода».Ситуація у світі стала «надто гарячою», вихід варто шукати у переговорах та дипломатичних рішеннях.Глава Ватикану закликав до міжнародного посередництва, щоби послабити зростання напруженості між США та Північною Кореєю через ядерну активність Пхеньяну.


Папа Франциск припустив, що, наприклад, Норвегія «завжди рада допомогти» і могла би стати таким посередником. Він наголосив, що ситуація стала «надто гарячою», і сказав, що вихід варто шукати у переговорах та дипломатичних рішеннях, інакше криза може перетворитися на руйнівну війну, у якій буде знищена «значна частина людства».


Заява Папи Римського була оприлюднена після того, як КНДР провела черговий запуск балістичної ракети, яка, за повідомленням США та Південної Кореї, вибухнула невдовзі після запуску.