Навальний підозрює, що хімічний опік ока після зеленки може виявитися невиліковним (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.71 € 31.36
Навальний підозрює, що хімічний опік ока після зеленки може виявитися невиліковним (Відео)

Волинь-нова

Навальний підозрює, що хімічний опік ока після зеленки може виявитися невиліковним (Відео)

Виступати в Росії проти Путіна – це ризикувати життям

Хімічний опік ока, отриманий Олексієм Навальним при попаданні зеленки внаслідок нападу невідомого, може виявитися невиліковним. Таку думку російський опозиціонер висловив 30 квітня, інформує «Високий замок».Лікар вважає, що мені плеснули в обличчя зеленкою, розмішану з чимось ще, тому що просто зеленкою так сильно спалити очей не можна.
«Мене лікує зараз один з кращих офтальмологів Москви … Лікар вважає, що мені плеснули в обличчя зеленкою, розмішану з чимось ще, тому що просто зеленкою так сильно спалити очей не можна. Можу погодитися: у Барнаулі мені бризнули зеленкою просто в очі з гумової «груші» – дуже пекло і різало, але через 10 хвилин я нормально бачив», – зазначив він.


«Ні на секунду не маю сумнівів, що напад організувала адміністрація президента. … Ніякого розслідування, звичайно, не буде – кримінальну справу досі не порушили, мене навіть не опитав ніхто, хоч заяву було написано відразу», – додав Навальний.