Віталій Кварцяний: «У нас у команді 80% боягузів» (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.29
Віталій Кварцяний: «У нас у команді 80% боягузів» (Відео)

Волинь-нова

Віталій Кварцяний: «У нас у команді 80% боягузів» (Відео)

Так заявив головний тренер «Волині» після недільної поразки від «Дніпра»

Нагадаємо, вчора підопічні Віталія Кварцяного поступилися у самій кінцівці матчу хлопцям Дмитра Михайленка. Гол на 90-ій хвилині у наші ворота з пенальті провів Євген Чеберко. А це означало, що команда упала у ще більшу прірву і тепер лише якесь диво може врятувати лучан від вильоту в Першу лігу (дивіться турнірну таблицю).Зіграти зможеш?» – «Напевне, ні!» – «Тоді чому ти погодився, щоб вписати тебе у протокол? Іди звідси, щоб я тебе більше не бачив!» Їсти хоче, форму носити хоче, грати – ні.– Ми готувалися грати зовсім за іншою схемою, але вже десь із 15-ї хвилини довелося перебудовувати гру, – сказав на післяматчевій прес-конференції Віталій Кварцяний. – Сьогодні більшість футболістів не виконали те, що ми їм пропонували. Просто випали з поєдинку. Знаєте, ми знаходимо останні зусилля, щоб змусити їх грати. Якщо в першому таймі «Дніпро» був сильніший, то в другому вже ми володіли ініціативою. Мали більше моментів, але тут мала місце нерозторопність Петрова, Мемешева, Тетеренка, Чепелюка. Також захисники, які підключалися до атаки, діяли без думки. Романюк, взагалі здалося, відбував каторгу. Має зріст два метри, а поводить себе на полі, як маленьке кошеня. «Замініть мене – немає сил!» Жодного відбору за гру, один раз тільки зіграв у підкаті…


Через Задерецького взагалі через 5 хвилин від початку матчу довелося міняти тактику! Бо ж у нього гра: прийняв – назад, прийняв – назад. Він же боягуз страшний! Та у нас 80 відсотків боягузів в команді, бо не наважуються обводити суперника, тому що їх цьому не навчили в дитячій школі.


Про Мемешева взагалі мовчу: людина загубилась у футболі. Ми кожну гру надіємось на нього, але він якимись своїми нелогічними, не футбольними діями заплутує всіх. Просто катастрофа! І сміятися хочеться, і плакати!


Лише в деяких епізодах Герасим’юк зіграв на рівні футболіста Прем’єр-ліги. Всі інші – боягузи. І це найстрашніше. Ільницький виступав у п’ятницю за U-19, за дубль вчора. Запитую його в першому таймі: «Зіграти зможеш?» – «Напевне, ні!» – «Тоді чому ти погодився, щоб вписати тебе у протокол? Іди звідси, щоб я тебе більше не бачив!» Їсти хоче, форму носити хоче, грати – ні. Так, перед тим провів два матчі, але ж на 20 хвилин можна вийти? Плюс ще вони по 5 хвилин переодягаються, щоб вийти на заміну…Плюс ще вони по 5 хвилин переодягаються, щоб вийти на заміну.А «Дніпро» можна привітати з перемогою. Якщо брати кваліфікацію – вона була трохи вища у суперника. Михайленко вже з ними довгий час працює, вигравав Чемпіонат України серед дублерів, хлопці притерті і, відповідно, їх кваліфікація більш цікава.


З нашими футболістами роботи непочатий край – індивідуальна скованість, замкнутість… Небажання проявити себе постійно присутнє – як під час тренувань, так і в грі. Доки ми не позбудемося цього комплексу, важко говорити про якусь серйозну особистість, яка виросте з цих футболістів…


Дивимось відеоогляд матчу «Волинь» – «Дніпро» – 0:1 – на каналі «2+2» – https://www.youtube.com/watch?v=42tPI1UI5z0 :