ПРОВІД КРАЛИ — ОПОРУ ЗЛАМАЛИ - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.99 € 32.34

ПРОВІД КРАЛИ — ОПОРУ ЗЛАМАЛИ

Цими днями працівникам Луцької районної філії ВАТ „Волиньобленерго” довелося відновлювати електропостачання до села Маташівка...

Цими днями працівникам Луцької районної філії ВАТ „Волиньобленерго” довелося відновлювати електропостачання до села Маташівка. Невідомі поки що зловмисники, застосувавши транспортні засоби, викрали алюмінієвий провід, при цьому зламали залізобетонну опору. Філії завдано збитків на 10 тисяч 562 гривні.
Постраждала від „металошукачів” і Ківерцівська філія. Спочатку крадії зрізали два з половиною кілометри проводів, залишивши без електроенергії жителів села Діброва. Згодом між селами Цумань і Журавичі було викрадено п’ять з половиною кілометрів проводів. Збитки, завдані філії, становлять понад тридцять тисяч гривень.
Самому ж ВАТ „Волиньобленерго” різного роду крадіжки завдають ще більших збитків. Для прикладу, у 2003 році викрадено майна на 1 мільйон 100 тисяч гривень. Не краща ситуація і цього року – збитки становлять понад 500 тисяч гривень. До органів внутрішніх справ направлено 83 звернення, за якими порушено 14 кримінальних справ. За крадіжки майна притягнуто до кримінальної відповідальності 14 чоловік.
Василь ЧЕРНЯК, прес-група ВАТ “Волиньобленерго”.