Курси НБУ $ 44.85 € 51.17
На Закарпатті мера одного з міст і депутатів міськради піймали на хабарі

Волинь-нова

На Закарпатті мера одного з міст і депутатів міськради піймали на хабарі

На Закарпаті співробітники поліції, прокуратури і СБУ провели спільну операцію, під час якої затримали на хабарі мера одного з міст і низку місцевих чиновників

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України, пише Depo.Закарпаття.



До групи хабарників входили міський голова одного із міст Закарпаття, депутати та начальники відділів міської ради.



Працівниками Управління захисту економіки в Закарпатській області Нацполіції спільно з прокуратурою Закарпатської області та обласного Управління СБУ було задокументовано групу чиновників, які вимагали та отримали 4 тисячі доларів США.


До групи хабарників входили міський голова одного із міст Закарпаття, депутати та начальники відділів міської ради.


Чиновники вимагали від підприємця 4 тисячі доларів США за надання в оренду земельної ділянки та погодження дозвільної документації на розміщення малих архітектурних форм.


Кримінальне провадження відкрито за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.


Посадовцям загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років ув'язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до 3-х років, з конфіскацією майна.


На даний час проводиться огляд місця події та вирішується питання про затримання фігурантів в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.


І хоч у поліції не називають, яке це містоя, за інформацією Depo.Закарпаття, йдеться про чиновників і депутатів Чопської міської ради і міського голову Чопа Валерія Самардака.

Telegram Channel