ДІЛИТИ НІЧОГО НЕ ДОВЕДЕТЬСЯ - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.67 € 32.30

ДІЛИТИ НІЧОГО НЕ ДОВЕДЕТЬСЯ

Минулої неділі посеред білого дня у Володимирі-Волинському сусіди в будинку 67-річної місцевої жительки Катерини К. виявили труп господарки.

Минулої неділі посеред білого дня у Володимирі-Волинському сусіди в будинку 67-річної місцевої жительки Катерини К. виявили труп господарки.
Ножові поранення на тілі покійної свідчили, що жінку було жорстоко вбито. Після повідомлення про “ЧП” у міськвідділ внутрішніх справ на місце злочину виїхала слідчо-оперативна група, співробітники прокуратури.
Як нам розповіла завідуюча репортерським відділом часопису волинської міліції “Резонанс” Ірина Сінчук, правоохоронцям по “гарячих” слідах вдалось затримати підозрюваного в умисному вбивстві. Це — 58-річний брат покійного чоловіка Катерини К. Федір, який проживав в іншій половині цього будинку і, до речі, перебував на обліку як людина психічно хвора. Спочатку він спростовував свою причетність до цього злочину, але згодом, під тиском незаперечних фактів, змушений був зізнатись, що завдав своїй жертві більше десяти ножових поранень і видав знаряддя убивства.
Щодо мотивів такого кривавого вчинку, то затриманий розповів, що постійні суперечки між ним і покійною виникали через розподіл майна, котре залишилось після смерті його брата. Тепер вже ділити нічого нікому не доведеться...