Здійснили музичну подорож у часі довжиною в п’ять століть (відео)
З музикантами «Кантабіле» на сцену виходили і талановиті діти
До міжнародного дня захисту дітей академічний камерний оркестр «Кантабіле» обласної філармонії дав концерт на сцені ковельської школи мистецтв. Інтригуюча музична подорож у часі, довжиною в п'ять століть, захопила аудиторію з перших акордів концертної програми.
Примітно, що разом з музикантами «Кантабіле» на сцену виходили і талановиті діти — учні музичних шкіл обласного центру Волині, лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів, повідомляє Телевізійний центр «Ковель».
Прологом концерту став ліричний гімн волинянина Юрія Максименка на слова Володимира Сосюри «Любіть Україну».
Прологом концерту став ліричний гімн волинянина Юрія Максименка на слова Володимира Сосюри «Любіть Україну». Вокалістка Анна Маковецька зізнається: щоразу хвилюється, коли виходить на сцену співати про любов українців до рідного краю.
- «Мені все більше хочеться розповісти людям, як потрібно любити те місце, де ти народився, де ти живеш... І ці всі події в Україні — вони спонукають до того, щоб співати душевніше, говорити про те, як ти любиш Україну...»
В колекції художнього керівника «Кантабіле», народного артиста України Товія Рівця — чимало професійних нагород. І серед найцінніших, як зізнається сам маестро, «Віддаю серце дітям» від дитячого фонду України.
- «В кожній державі найцінніше — це діти. Це її молодь. Але її треба любити. Треба з нею спілкуватися. Треба їй допомагати. Ви знаєте, в цьому відношенні мені подобається вислів знаменитого режисера Образцова. Він колись сказав геніальну фразу: що дітям - і в тому є великий сенс — треба грати і серцем, і душею - так само, як дорослим. Тільки трошечки краще...», — говорить Товій Рівець.