У Луцьку розкажуть про важливість донорства - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 25.14 € 27.85

У Луцьку розкажуть про важливість донорства

Запрошують на семінар «Краплина життя» – важливість донорства»

Захід відбудеться у срібній залі кінотеатру “Адреналін” – в рамках корпоративної соціальної відповідальності, який організовують за проектом “Живи відповідально”.


У яких випадках ви стикаєтесь із поняттям “донор крові”?Це можуть бути критичні ситуації, в яких ваша кров рятує чиєсь життя, а можливо, і життя ваших близьких.Зазвичай це відбувається, коли постає питання оперативного втручання або, коли у вашій родині планується поява нового члена сім’ї. Також це можуть бути критичні ситуації, в яких ваша кров рятує чиєсь життя, а можливо, і життя ваших близьких. Тому – це стосується кожного!


А ще, донорство корисне і часто потрібне людям, які добровільно погоджуються бути донорами. Воно знижує ризик виникнення захворювань серцево-судинної системи, дозволяє позбутись надлишків заліза в організмі, що можуть викликати онкологічні захворювання.


Щоб дізнатись більше куди і до кого звертатись з питань донорства у разі нагальної потреби, як самим стати донором і врятувати не одне життя та чим може бути корисне донорство крові, відвідайте зустріч із Олександром Плісецьким, засновником громадської ініціативи “Краплина життя”.


Зустріч відбудеться у вівторок 6 червня о 17:00 у кінотеатрі «Адреналін» (срібна зала). Вхід вільний.