Курси НБУ $ 28.67 € 34.98
Друга половина червня – а помідори продовжують дорожчати

Волинь-нова

Друга половина червня – а помідори продовжують дорожчати

Прохолодна погода не сприяє дозріванню тепличних томатів

За минулі вихідні українські виробники тепличних томатів укотре підвищили ціни. Сьогодні господарства південних регіонів і Закарпаття пропонують червоний томат за ціною 14-15 грн/кг. Ціни на рожевий томат підскочили до 16-18 грн/кг, повідомляє Gazeta.ua з посиланням на «Інфо-Шувар».


Минулої п'ятниці українські господарства пропонували червоний томат по 10-11 грн/кг, ціни на рожевий томат становили 14-16 грн/кг.На оптових ринках України ціни на червоний салатний помідор сьогодні формують у діапазоні 15-18 грн/кг. Рожевий томат коштує 19-22 грн/кг.«Сьогодні за найвищими цінами наш помідор скуповують покупці з Білорусі, але вони працюють не системно, тому ціни на продукцію коливаються в різних напрямах по кілька разів на тиждень. Втім, сьогодні ми продаємо томат дорожче, ніж торік. Тому, ситуація досить сприятлива для виробників», – розповів виробник томатів Закарпатської області.


На оптових ринках України ціни на червоний салатний помідор сьогодні формують у діапазоні 15-18 грн/кг. Рожевий томат коштує 19-22 грн/кг.


Сьогодні український томат пропонують на 10% дорожче, ніж торік. Вищі ціни виробники пов'язують із слабким врожаєм: через прохолодну погоду томат дуже повільно визріває в теплицях.