СПЕЦІАЛІСТІВ ДЛЯ ШАХТ ГОТУВАЛИ У НОВОВОЛИНСЬКУ - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.32 € 32.11

СПЕЦІАЛІСТІВ ДЛЯ ШАХТ ГОТУВАЛИ У НОВОВОЛИНСЬКУ

Нововолинське вище профтехучилище — єдиний в Україні заклад профтехосвіти, який готуватиме молодших спеціалістів гірничого напрямку...

Нововолинське вище профтехучилище — єдиний в Україні заклад профтехосвіти, який готуватиме молодших спеціалістів гірничого напрямку.
У цьому навчальному закладі понад п’ятдесят років готують молодь за вісімнадцятьма ліцензованими професіями гірничого профілю. А рік тому на розширеному засіданні тут за участю міського голови Віктора Сапожнікова, керівників шахт, директорів училища та електромеханічного технікуму обговорювалось питання про надання ВПУ права на підготовку молодших спеціалістів вугільної галузі. Довелося не один раз їхати у Київ, і справа увінчалась успіхом. Державна акредитаційна комісія прийняла рішення дозволити готувати таких спеціалістів у Нововолинську. Спеціальність — “Експлуатація і ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв”. Тепер випускники матимуть можливість після успішного закінчення училища вступити на державну форму навчання на третій курс Дніпропетровського Національного гірничого університету. Директор ВПУ Валентина Приступа висловлює подяку за сприяння і допомогу міському голові Віктору Сапожнікову та секретарю міської ради Любові Соколовій.
Алла ЛІСОВА.