СВЯЩЕННИКИ ХОЧУТЬ ПИТИ ЗА КЕРМОМ - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.32 € 32.11

СВЯЩЕННИКИ ХОЧУТЬ ПИТИ ЗА КЕРМОМ

Католицькі священики Хорватії вимагають від уряду мільйон доларів на рік як компенсацію за недавнє введення суворих законів, спрямованих на боротьбу з пияцтвом за кермом...

Католицькі священики Хорватії вимагають від уряду мільйон доларів на рік як компенсацію за недавнє введення суворих законів, спрямованих на боротьбу з пияцтвом за кермом. Справа в тому, що кожної неділі священики мусять об’їхати кілька церков, і в кожній під час меси, згідно з християнською традицією, пити потроху червоного вина, що символізує кров Христову.
Тепер їм доведеться наймати водіїв, а особистий шофер досить дорогий. Тому й необхідно двом тисячам святих отців Хорватії мільйон доларів на рік.
Нові закони не сподобались не лише священикам, але й власникам ресторанів та барів.

ЄДИНА В СВІТІ СКРИПКА ІЗ СКЛА
Японці виготовили першу в світі скляну скрипку, яка звучить не гірше від звичайної дерев’яної.
Прозору скрипку створили майстри скляного посуду однієї з фірм. Вона виготовлена з надтонкого скла, стійкого до високої температури. Вага скрипки 1 кілограм 380 грамів, ціна — 51400 доларів.
Першою зіграти на єдиній у світі скляній скрипці випала честь відомій на батьківщині японській скрипальці Ікуко Каваї (на фото).

ХУДОЖНИК ПЕРЕВТІЛИВСЯ В... СЛИМАКА
Художник із Великобританії Пол Херлі цілком відчув, як живеться дощовому черв’яку. Аби вжитися у цей образ, він більше тижня повзав по земельних ділянках своїх сусідів, загорнувшись у целофанову плівку. Херлі стверджує, що перемінна британська погода дала можливість сповна оцінити приємнощі черв’яка.
Це уже не перше перевтілення художника. Раніше він уже побував слимаком й пробув дві години в оранжереї, де посмакував кількома різними рослинами. Єдине, чого він не зумів, це поповзати по стінах.
Наступним разом Херлі хоче побувати жуком, але поки що не знає, як зможе літати. Слухаючи розповіді Херлі про перевтілення, британці замислюються, чи художник не хворий...

ПРИЧИНА СМЕРТІ — ВІДСУТНІСТЬ ТУАЛЕТНОГО ПАПЕРУ
В Осло жителька, що втратила розум, повісилась через те, що в неї закінчився туалетний папір. Поліцейський Ларс Брігг, що розслідував цей випадок, назвав посмертну записку норвежки Інги Кнудсон найдивнішою з усіх, які він бачив у своєму житті. В ній написано: “У мене більше немає туалетного паперу. Який смисл жити далі?”.
Лікар Лів Барген, психіатр, котрий лікував Кнудсон, сказав, що 24-річна жінка перебувала в стані депресії протягом кількох місяців після розлучення з чоловіком.

ТУАЛЕТНА ВОДА І ГОРІЛКА ‘ЖИРИНОВСЬКИЙ’
Туалетну воду “Жириновський” почали продавати в Росії. За словами самого віце-спікера Держдуми, її запах має якості притаманні справжньому чоловіку — чесність, відвертість, справедливість, привабливість.
Жириновський повідомив, що закордонний інвестор вклав у розробку нових пахощів 250 тисяч доларів.
З’явилася в Росії й надійшла в продаж горілка “Жириновський”.

КОКА-КОЛА ПРАЦЮЄ НА ВРОЖАЙ
Індійські селяни почали по-новому застосовувати кока-колу. Фермери обприскують свої бавовняні поля й плантації прянощів... кока-колою. Вони стверджують, що ефект від застосування не гірший, ніж при використанні пестицидів. Крім того, кока-кола значно дешевша.
Фермери кажуть, що замість пестицидів можна також використовувати пепсі-колу та інші прохолоджувальні напої.