Курси НБУ $ 29.25 € 30.92
Маневиччанин думав, що зарізав товариша по чарці...

Волинь-нова

Маневиччанин думав, що зарізав товариша по чарці...

Але той вижив – і тепер нападнику світить «небо у клітинку»

Наталія МУРАХЕВИЧ, прес-секретар прокурора Волині


Маневицька місцева прокуратура затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення 51-річним мешканцем смт. Колки Маневицького району закінченого замаху на умисне вбивство.Завдаючи ударів ножем, нападник кілька разів поранив жертву у груди та руки й залишив скривавленого потерпілого помирати на вулиці.Над ранок 07 червня 2017 року після спільного розпивання спиртного у власному помешканні чоловік посварився зі своїм односельцем-однолітком.


Гість вирішив іти додому. Господар пішов із ним. Дійшовши до магазину  «Продтовари №2» на перехресті вулиць Центральна та Романівська у Колках, зловмисник  повернувся додому, захопив ножа та, наздогнавши потерпілого біля магазину, накинувся на нього.


Завдаючи ударів ножем, нападник кілька разів поранив жертву у груди та руки й залишив скривавленого потерпілого помирати на вулиці.


На щастя, чоловік вижив.


Нападника ж обвинувачують у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого  ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України, й невдовзі він постане перед судом, який і визначить йому міру покарання.

Telegram Channel