ЗА ПІДТРИМКИ АГЕНТСТВА США - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.32 € 32.11

ЗА ПІДТРИМКИ АГЕНТСТВА США

Акушерсько-гінекологічному відділенню Нововолинської центральної міської лікарні рішенням комісії західного регіону Міністерства охорони здоров’я присвоєно статус “Лікарня, доброзичлива до дитини”...

Акушерсько-гінекологічному відділенню Нововолинської центральної міської лікарні рішенням комісії західного регіону Міністерства охорони здоров’я присвоєно статус “Лікарня, доброзичлива до дитини”.
Це дало можливість цьому лікувальному закладу бути включеним у програму “Здоров’я матері і дитини”, яка діє за підтримки агентства США з міжнародного розвитку. Її стратегія спрямована на задоволення потреб пацієнтів та їх рідних в отриманні всебічної інформації про перебіг пологів та догляд за новонародженим. Серед тез проекту — іти на пологи усією сім’єю, мама і немовля мають бути нерозлучними з перших хвилин життя і т. ін. Окрім того, нововолинські медики тепер можуть розраховувати як на теоретичну (тренінги, семінари, забезпечення спеціальною літературою), так і матеріальну підтримку.
Завідуючий акушерсько-гінекологічним відділенням Ярема Родзь з оптимізмом дивиться на впровадження новинок і сподівається, що вони сприятимуть здоров’ю матері і дитини. Це, до речі, вже третє відділення області, включене у дану програму.
Алла ЛІСОВА.