Курси НБУ $ 27.07 € 33.23

На Волині після весілля гостям скрутило животи

За повідомленням Волинського лабораторного центру МОЗ, упродовж 14-15 серпня до обласної інфекційної лікарні та Ківерцівської ЦРЛ було госпіталізовано 26 хворих, в тому числі 7 дітей з проявами гострої кишкової інфекції

Оксана КРАВЧЕНКО
На лікарняні ліжка пацієнти потрапили після весілля, яке справляли напередодні у кафе «Гопачок» у Ківерцях.Попередній діагноз: харчова токсикоінфекція, сальмонельоз. Стан 11 хворих, серед них однієї дитини — важкий.Застілля влаштували на 80 осіб. Майже третина гостей занедужала: скаржилися на підвищення температури, блювоту, пронос, біль у животі. Попередній діагноз: харчова токсикоінфекція, сальмонельоз. Стан 11 хворих, серед них однієї дитини — важкий.


Фахівці обласного лабораторного центру проводять комплекс протиепідемічних заходів, зробили дезінфекцію приміщень, відібрали для лабораторного дослідження проби готових страв, води, гігієнічні змиви на кухні. Проведено бактеріологічне обстеження працівників кафе. Епідеміологічне розслідування триває. Лікарі радять у спекотну пору не споживати тістечок і тортів із кремом, м'ясних салатів із майонезом, холодцю, зельцу та інших «святкових» страв, які можуть призвести до отруєння.