Курси НБУ $ 27.07 € 33.23

Майже 100 життів уже забрала повінь в Індії

Стихія охопила 12 районів, і ситуація продовжує погіршуватися

В результаті повеней в Індії у східному штаті Біхар загинула щонайменше 91 людина і постраждало понад 9,6 млн людей.
Про це повідомляє Сіньхуа з посиланням на офіційних представників Індії, передає "Укрінформ". В результаті повеней в Індії у східному штаті Біхар загинула щонайменше 91 людина і постраждало понад 9,6 млн людей."Ведуться аварійно-рятувальні роботи. Підвищення рівня води і безперервні дощі стали причиною повеней, що призводять до великих втрат", - сказав ЗМІ головний міністр штату Біхар Нітіш Кумар.


За інформацією ЗМІ, зливи, що йшли протягом останніх трьох днів, викликали повені, в результаті були затоплені великі ділянки землі в районах на північ і схід від міста Патна, адміністративного центру штату Біхар.


Стихія охопила 12 районів, і ситуація продовжує погіршуватися.


Тисячі жителів змушені залишити свої будинки, незважаючи на проведені рятувальниками і армією операції по ліквідації наслідків стихії.


Влада створила табори для надання допомоги постраждалим і два вертольоти були використані для скидання продуктів харчування в постраждалі райони. Місцевий уряд оголосив про виплату компенсацій в розмірі $ 6,2 тис. кожній сім'ї, члени якої загинули в результаті повеней.