Курси НБУ $ 27.07 € 33.23

Допоможіть юному волиняну, що наштрикнувся на вила, вижити!

Юнакові з села Прип'ять збирають кошти на лікування

Родина Карпуків із села Прип’ять Шацького району просять небайдужих людей допомогти їхньому синові, з яким 4 серпня стався нещасний випадок.Внаслідок падіння на вила у сімнадцятирічного хлопця пошкоджений хребет із защемленням спинного мозку, пошкоджена легеня, навколочеревна порожнина, тазові розлади.В цей день ніщо не віщувало біди: батько Юрій Володимирович разом із своїм старшим сином сімнадцятирічним Богданом привезли додому солому. Коли батько пішов прив’язувати коня, той зненацька мотнувся. Віз із соломою, на якому знаходився Богдан, струсонувся, і хлопець впав, наштрикнувшись на вила. Швидко і оперативно спрацювали медики бригади швидкої допомоги з Шацька, за що їм родина висловлює велику вдячність, та доставили юнака до Любомльської лікарні. Звідти його транспортували до обласної дитячої лікарні.


Внаслідок падіння на вила у сімнадцятирічного хлопця пошкоджений хребет із защемленням спинного мозку, пошкоджена легеня, навколочеревна порожнина, тазові розлади. Якщо точніше, то лікарі Волинської обласної дитячої лікарні встановили такий діагноз: колоте сліпе поранення дорсо-латеральної поверхні поперекового відділу зліва з пошкодженням м’яких тканин заочеревного простору зліва з поширенням інтра-вертебрально інтрадурально на рівні Th11- Th 12 та в нижні відділи грудної клітки справа. Важка відкрита проникаюча хребетна спинно-мозкова трама, забій нижньо-грудного відділу спинного мозку на рівні Th11- Th 12. Проникаюче поранення грудної клітки справа, діафрагми справа, забій нижньої долі правої легені. Гемоторакс справа, нижній в’ялий парапет, тазові розлади.Поки що хлопцеві зробили дві операції: одну на хребті, а іншу – на легені. За ці 10 днів лікування в сільської родини пішло вже 45 тисяч гривень. Родина вже витратила усі заощадження.Поки що хлопцеві зробили дві операції: одну на хребті, а іншу – на легені. За ці 10 днів лікування в сільської родини пішло вже 45 тисяч гривень. Родина вже витратила усі заощадження: 25 тис.грн., які вдалося заробити за літо разом із дітьми та на які планували витратити, щоб зібрати дітей до школи. Витратили й те, що зібрали люди в рідному та сусідніх селах, давали родичі. Продали лоша, тепер збираються продавати корову.


Батьки хлопця – безробітні. Мама Алла тільки чотири дні, як поїхала до Польщі на заробітки, але змушена була повернутися додому після страшної звістки і тепер знаходиться біля сина в лікарні.


Лікарі поки що не дають ніяких прогнозів, але вважають добрим знаком те, що хлопець потрохи починає відчувати ноги. Оглядав Богдана хірург зі Сполучених Штатів і був вражений тим, що вдалося зробити луцьким хірургам.


На хлопця чекає тривале лікування – мінімум 70 днів, як прогнозують лікарі. Поки що з організму виводять інфекцію: лише на одні антибіотики родина щодня витрачає до 2 тисяч гривень. Можливо, треба буде ще робити операції.


Сільська родина витратила усе, що мала. І тепер звертаються до небайдужих людей, благодійників фінансово допомогти хлопцеві одужати після важких травм.


Номер картки ПриватБанку: 5168 7551 0215 0469 Карпук Юрій, батько


Телефон мами Алли: 097-86-55-675