Курси НБУ $ 27.07 € 33.23

Прямо з під’їзду у п’яної лучанки забрали немовля у реанімацію

Сьогодні, близько 4 години ранку, екіпаж отримав повідомлення з бульвару Дружби народів про порушення громадського спокою. Також заявниця повідомила, що голосно плаче мала дитина

На місці патрульні виявили 2 жінок та 1 чоловіка з явними ознаками алкогольного сп’яніння, очевидно, компанія вживала спиртне у під’їзді, інформує патрульна поліція Луцька.Одна з жінок тримала на руках кількамісячне немовля, у візочку був розлитий алкоголь.Одна з жінок тримала на руках кількамісячне немовля, у візочку був розлитий алкоголь. 
Мати була настільки п’яною, що ледве трималась на ногах, при цьому висловлювалась нецензурно на адресу інспекторів і проявляла агресію.


Патрульні прийняли рішення негайно доставити дитину в лікарню, а матір – у міськвідділ. Після кількох хвилин умовлянь жінки інспектори взяли дитину і таки відвезли у медзаклад. Усі матеріали по справі передали в ювенальну превенцію, а також сповістили соцслужби. 


Як повідомили в дитячій лікарні, наразі хлопчик перебуває в реанімаційному відділенні. Вранці батьки уже з’являлись у медзаклад і провідали немовля.