Курси НБУ $ 44.91 € 51.46

Порошенко поговорив з Меттісом про місію ООН на Донбасі та Крим

Як зазначив президент, йдеться про можливе розгортання миротворчої місії ООН з мандатом Ради безпеки ООН в окремих районах Донецької та Луганської областей

Президент Петро Порошенко обговорив з главою Пентагону США Джеймсом Меттісом питання протидії агресії РФ та посилення міжнародної присутності на Донбасі. 


Про це Порошенко заявив 24 серпня на спільній прес-конференції з главою Пентагону, передає УП.



Така міжнародна присутність сприяла би створенню належних безпекових умов для просування політичного треку мирного процесу.



«Така міжнародна присутність сприяла би створенню належних безпекових умов для просування політичного треку мирного процесу», - заявив Порошенко.


«Протидія російській агресії -  ключова тема і наш спільний виклик. Я проінформував главу Пентагону про безпекову ситуацію в  регіоні», - зазначив Порошенко. 


Він нагадав, що під час телефонної розмови в «нормандському форматі» було підтримано пропозицію України щодо оголошення припинення вогню з 25 серпня. 


«Ми дуже сподіваємося на відповідальну позицію РФ щодо суворого дотримання режиму припинення вогню», - зазначив Порошенко. 


Також він додав, що під час переговорів з Меттісом було порушено питання Криму. 


«Вдячний за чітку і незламну позицію у цьому питанні - Крим є, був і буде українським, і має бути повернутий Україні. Іншого способу припинити перетворення півострова на територію несвободи, військову базу не існує», - зауважив Порошенко. 

Telegram Channel