До Одеси прибули нові військові катери (фото)
Плавання відбулось згідно графіку, виходу з ладу вузлів і механізмів не сталося, поставлені завдання виконані
Сьогодні, 9 вересня, до Одеси прибули два малі броньовані артилерійські катери, збудовані для Військово-Морських Сил Збройних Сил України на ПАТ «Завод «Кузня на Рибальському», повідомляє прес-центр командування ВМС ЗС України.
Нові катери біля наших причалів – це свідчення успішної реалізації Державної програми розвитку Збройних Сил України.
Значимою подією в історії флоту назвав прихід катерів перший заступник командувача ВМС ЗС України контр-адмірал Андрій Тарасов.
- Цієї осені ми чекаємо на прибуття до місця постійного базування ще двох нових катерів, яким належить пройти державні випробування з подальшим включенням до складу Військово-Морських Сил Збройних Сил України, - сказав контр-адмірал Андрій Тарасов. – Нові катери біля наших причалів – це свідчення успішної реалізації Державної програми розвитку Збройних Сил України, - додав він.
Як повідомлялося, у 2016 році до складу ВМС ЗС України були включені новозбудовані на ПАТ «Завод «Кузня на Рибальському» малі броньовані артилерійські катери «Аккерман» і «Бердянськ».

Фото Олега Чубука