Курси НБУ $ 27.07 € 33.23
Митрополит Луцький і Волинський приїхав у Замшани і відслужив Службу Божу в колишньому продмазі (фото)

Волинь-нова

Митрополит Луцький і Волинський приїхав у Замшани і відслужив Службу Божу в колишньому продмазі (фото)

Тепер тат «базуватиметься» парафія Архістратига Михаїла

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл освятив приміщення для Відправ нової парафії Архістратига Михаїла в с. Замшани Ратнівського деканату та очолив тут першу Божественну Літургію, повідомляє Волинська єпархія Київського Патріархату.За сприяння місцевого жертводавця Володимира Бохонюка, якого архієрей цього дня нагородив єпархіальною відзнакою, приміщення передали Свято-Михайлівській громаді.Раніше в цьому будинку (вул. Центральна, 2) був продовольчий магазин. Протягом останніх років він пустував. Проте, за сприяння місцевого жертводавця Володимира Бохонюка, якого архієрей цього дня нагородив єпархіальною відзнакою, приміщення передали Свято-Михайлівській громаді.


У проповіді владика зауважив, що сьогодні ми радіємо, адже Господь сподобив нас духовно дозріти й усвідомити себе православними християнами, які прагнуть молитися зрозумілою мовою – рідною українською.


Високопреосвященний нагадав, що з ми звертаємося до Господа з проханнями саме через молитву. То на що ж можемо сподіватися, коли самі не розуміємо, про що просимо? Тож високопреосвященний побажав, аби на кожен на своїй землі мав можливість прийти в храм і прославити ім’я Боже рідною мовою.


Із митрополитом служили: ратнівський декан протоієрей Роман Бодак, настоятель парафії священик Микола Гамера, інше духовенство – місцеве, а також із Старовижівського, Ковельського міського та районного благочинь.