Курси НБУ $ 27.07 € 33.23
Вночі підпалили Меморіал загиблих в АТО бійців та героїв Небесної Сотні (фото)

Волинь-нова

Вночі підпалили Меморіал загиблих в АТО бійців та героїв Небесної Сотні (фото)

Знищено частину стенду з фотокартками

На Одещині в місті Ананьєві у ніч проти середи спалили стенд Меморіалу загиблим українським військовим та героям Небесної Сотні. Про це Українські правді повідомили у прес-службі поліції Одещини.


У середу о 7:18 ранку міський голова Ананьєва повідомив поліції, що невідомі підпалили меморіал.Невідомі особи поклали покришки під металевим листом, всередину поклали ганчір’я, облили дизельним пальним та підпалили.«Невідомі особи поклали покришки під металевим листом, всередину поклали ганчір’я, облили дизельним пальним та підпалили. В наслідок пожежі автомобільні покришки згоріли повністю. Було пошкоджено частину металевого листа з фотокартками», – сказали у прес-службі.


У поліції зазначили, що зараз відновлюють пошкоджені частини пам’ятника.


Також вирішують питання про відкриття кримінального провадження за ст. 194 ч.2 «Умисне знищення або пошкодження майна». Така кваліфікація передбачає санкції позбавлення волі від трьох до п'ятнадцяти років.


«Зараз встановлюються свідки та підозрювані особи», – додали в поліції.


Водночас представники місцевого осередку «Автомайдану» призначили грошову винагороду за будь-яку інформацію про тих, хто підпалював стенд.