Курси НБУ $ 27.07 € 33.23
Москва стверджує, що Яценюк вбивав росіян не лише в Чечні – а й у Придністров’ї…

Волинь-нова

Москва стверджує, що Яценюк вбивав росіян не лише в Чечні – а й у Придністров’ї…

В оточенні українського політика вимагають психіатричної експертизи авторів таких заяв

Росіяни звинувачують екс-прем'єра Арсенія Яценюка не лише в участі в бойових діях у Чечні, але й у Придністров'ї. Про це свідчать результати російської експертизи, датованої 2015 роком, з матеріалів справи, які оприлюднила в середу прес-секретар Яценюка Ольга Лаппо, повідомляє Українська правда.Тепер кремлівське кривосуддя закидає Арсенію Яценюку ще й участь у бойових діях в Придністров’ї…«Тепер кремлівське кривосуддя закидає Арсенію Яценюку ще й участь у бойових діях в Придністров’ї…», – пише вона.


Російські слідчі нібито знайшли знайшли фотографію членів УНА-УНСО 1992 року в Придністров’ї.


«На ній «рос експерти» «змогли» ідентифікувати Арсенія Яценюка», – зазначає Лаппо.


Як пояснила Лаппо, це матеріали слідства, на підставі яких так званий «суд» у Росії приймав рішення про заочний арешт Яценюка.


«Як ви розумієте, про суд і його рішення всі дізналися вже постфактум. Матеріали отримали нещодавно. Ще вивчають», – зазначила прес-секретар.


Як відомо, в 2015 році глава СК РФ Бастрикін  заявив, що Арсеній Яценюк воював проти російської армії в Чечні.


Прес-секретар Яценюка порадила Росії провести психіатричну експертизу глави Слідчого комітету РФ Олександра Бастрикіна.


Згідно із біографією Яценюка, у 1991–1996 роках він навчався у Чернівецькому національному університет імені Юрія Федьковича на юридичному факультеті та паралельно у 1992–1997 роки був президентом юридичної фірми «ЮРЕК-ЛТД» у Чернівцях.


В лютому 2017 року Росія заявила, що Яценюк оголошений у міжнародний розшук, а в березні суд міста Єсентуки виніс рішення про заочний арешт колишнього прем'єра України.