ПІШОВ З ДОМУ І НЕ ПОВЕРНУВСЯ - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.40 € 32.19

ПІШОВ З ДОМУ І НЕ ПОВЕРНУВСЯ

У чергову частину Ратнівського райвідділу внутрішніх справ надійшло повідомлення про те, що в меліоративному каналі неподалік села Прохід виявлено труп якогось ще молодого чоловіка...

У чергову частину Ратнівського райвідділу внутрішніх справ надійшло повідомлення про те, що в меліоративному каналі неподалік села Прохід виявлено труп якогось ще молодого чоловіка.
Слідчо-оперативна група працівників міліції і прокуратури району, яка виїжджала на місце події, встановила, що це — місцевий мешканець тридцятивосьмирічний Василь С.
Його знали у селі як людину, котра зловживала алкоголем. Часом допивався до «білої гарячки». А одного дня, після чергового запою, кудись пішов і додому не повернувся. Його батьки і брати забили тривогу. Тиждень розшукували, але безрезультатно, аж поки один з мешканців села, який возив гній на поле, не побачив вже мертвого Василя у меліоративному каналі.
Як повідомив слідчий прокуратури району Анатолій Семенюк, слідів насильницької смерті не виявлено. За висновками судмедекспертизи, причиною смерті стало утоплення. Наразі за даним фактом проводиться перевірка.
Іван КАПІТУЛА.