У Росії заговорили про можливе блокування Telegram, Google і Facebook - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.23 € 30.84

У Росії заговорили про можливе блокування Telegram, Google і Facebook

Глава Мінкомзв'язку РФ Микола Нікіфоров заявив, що Telegram та інші інтернет-сервіси, які відмовляються виконувати вимоги російського законодавства, не працюватимуть на території Росії


Не розумію ажіотажу ЗМІ навколо Telegram. Я б також турбувався на місці таких зарубіжних сервісів, як WhatsApp, Viber, Google, Facebook. Вони всі підпадають під цей законТаку заяву чиновника цитують РИА Новости, пише Високий замок.


«У нас немає упередженого ставлення ні до російських, ні до зарубіжних інтернет-сервісів. Як написано в законі, так і буде, без варіантів. Сервіси, які не будуть в Росії дотримуватися російських законів, працювати в Росії не будуть», — сказав міністр, відповідаючи на запитання, чи може бути заблокований Telegram через відмову співпрацювати з владою.


Міністр додав, що це стосується й інших сервісів.


«Не розумію ажіотажу ЗМІ навколо Telegram. Я б також турбувався на місці таких зарубіжних сервісів, як WhatsApp, Viber, Google, Facebook. Вони всі підпадають під цей закон», — сказав міністр.