Земфіра та Рената Літвінова одружилися? - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.21 € 30.92

Земфіра та Рената Літвінова одружилися?

Подейкують, що після весілля зірки вирушили у медовий місяць до Стокгольма і Талліна

Низка російських ЗМІ повідомляє, що співачка Земфіра та режисер Рената Літвінова одружилися, інформує ТСН.Зазначається, що місцем для весілля знаменитості обрали Швецію. І не просто так, оскільки з 2009 року у країні офіційно дозволені одностатеві шлюби.Зокрема зазначається, що місцем для весілля знаменитості обрали Швецію. І не просто так, оскільки з 2009 року у країні офіційно дозволені одностатеві шлюби. Першим інформацію оприлюднив РЕН-ТВ.


Також подейкують, що після церемонії Земфіра та Рената Літвінова вирушили у медовий місяць, відвідавши Стокгольм і Таллінн.


Зауважимо, що представник Літвинової відмовився коментувати будь-які відомості про одруження.


Нагадаємо, що співачці Земфірі та режисеру Ренаті Літвіновій часто приписували роман, та й одружували знаменитостей не один раз. Зірки співпрацюють разом і тісно товаришують.


Приміром, у 2014 році співачка представила офіційне відео на пісню "Жить в твоей голове", режисером якого виступила Літвінова.


Раніше вона знімала для виконавиці кліпи на такі пісні як "Прогулка", "Мы разбиваемся" і "Во мне". Земфіра, своєю чергою, писала звуковий супровід для декількох фільмів Літвінової.