Чергову партію гаражів у Луцьку підняли і вивезли попри протести власників (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.21 € 30.92
Чергову партію гаражів у Луцьку підняли і вивезли попри протести власників (фото)

Волинь-нова

Чергову партію гаражів у Луцьку підняли і вивезли попри протести власників (фото)

Департамент муніципальної поліції продовжує демонтовувати незаконно встановлені тимчасові споруди

Сім металевих гаражів та один дерев’яний сарай на вулиці Львівській, 5 вчора демонтовували інспектори відділу демонтажів Департаменту муніципальної варти Луцької міської ради.Сім металевих гаражів та один дерев’яний сарай на вулиці Львівській, 5 вчора демонтовували.Вони діють згідно рішення виконавчого комітету Луцької міської ради №428-11 від 20.07.2016 року та очищають місто від тимчасових споруд, які встановлені без правовстановлюючих та дозвільних документів, йдеться на сайті Луцької міськради.


Для демонтажу сараю та гаражів за вказаною адресою вранці прибула спецтехніка та інспектори, однак місцеві жителі категорично відмовлялися від знесення тимчасових споруд. Вони зупинили роботи на шість годин, пробували пошкодити майно та намагалися викрасти засоби демонтажу. Найбільше протестувала власниця декількох гаражів. В одному з них вона зберігала непотрібні речі. Після його демонтажу, все так зване «майно» вона перемістила в інший.


Роботи з демонтажу тимчасових споруд на вулиці Львівській, 5 будуть продовжені найближчим часом.