«Голоциця» «феменка» привітала Путіна з 65-річчям – побажала померти просто сьогодні (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.21 € 30.92
«Голоциця» «феменка» привітала Путіна з 65-річчям – побажала померти просто сьогодні (фото)

Волинь-нова

«Голоциця» «феменка» привітала Путіна з 65-річчям – побажала померти просто сьогодні (фото)

Пародійна акція відбувалася в центрі Києва

У центрі Києва оголена активістка Femen в образі Мерлін Монро привітала президента РФ Володимира Путіна з днем народження, повідомляє Українська правда.У центрі Києва оголена активістка Femen в образі Мерлін Монро привітала президента РФ Володимира Путіна з днем народження.Активістка залізла на декомунізований пам'ятник героям Жовтневої революції та заспівала пісню у виконанні Монро «Happy birthday, mr. President».


Виглядало це абсолютно пародійно, до того ж, до монумента прикріпили плакат, на якому сьогоднішня дата була позначена як дата смерті Путіна.


На місце події до Маріїнського парку біля будівлі Верховної Ради прибув патруль поліції.  За даними правоохоронців, дії активістки розцінюються як дрібне хуліганство.


Після надання особистих даних та розмови з поліцейськими активістка пішла геть.


Як відомо, 7 жовтня Володимир Путін святкує своє 65-річчя. 


За словами його прес-секретаря Дмитра Пєскова, особливих заходів на цей день у Путіна не заплановано: він проведе низку телефонних розмов і оперативну нараду з постійними членами Ради безпеки.