У США понад 100 тис. людей залишилися без світла внаслідок урагану «Нейт» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.23 € 30.84

У США понад 100 тис. людей залишилися без світла внаслідок урагану «Нейт»

Раніше жертвами урагану стали понад 20 осіб

Понад 100 тис. людей залишилися без електрики в американських штатах Міссісіпі та Алабама внаслідок тропічного шторму "Нейт". Про це повідомляє 112 канал з посиланням на ABC.За даними метеорологів, швидкість вітру досягає 110 км/год. Зараз ураган рухається на північ зі швидкістю близько 37 км/ч.Раніше повідомлялося, що "Нейт" наблизився до міста Білоксі американського штату Міссісіпі, який розташований на березі Мексиканської затоки.


За даними метеорологів, швидкість вітру досягає 110 км/год. Зараз ураган рухається на північ зі швидкістю близько 37 км/ч.


Напередодні в штатах Луїзіана і Флорида було оголошено режим надзвичайного стану у зв'язку з наближенням стихії. Надзвичайну ситуацію було оголошено в декількох округах штату Міссісіпі.


Жертвами "Нейта" в Центральній Америці стали понад 20 осіб. Ураган пронісся над Центральною Америкою, від чого найбільше потерпають Нікарагуа, Гондурас та Коста-Ріка.