У російському Ростові встановили пам’ятник… з емблемою Сухопутних військ ЗСУ - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.17 € 30.65
У російському Ростові встановили пам’ятник… з емблемою Сухопутних військ ЗСУ

Волинь-нова

У російському Ростові встановили пам’ятник… з емблемою Сухопутних військ ЗСУ

Намагалися «увіковічнити» свої ж окупаційно-терористичні бандформування

У Ростові-на-Дону встановили пам'ятний знак, присвячений підтримуваним Росією представникам незаконних збройних формувань Донбасу.У Ростові-на-Дону встановили пам'ятний знак, присвячений підтримуваним Росією представникам незаконних збройних формувань Донбасу.Подія викликала жваву дискусію серед користувачів соцмереж. Крім недружнього жесту по відношенню до України, користувачі помітили, що в символіці меморіалу використовували знак Сухопутних військ Збройних сил України, які борються з терористами на сході країни. Останніх в РФ називають «героями Донбасу», повідомляє Новое время.


Про те, що в Ростові дійсно встановили пам'ятник «героям Донбасу» пише також видання Коммерсантъ. Кореспондент видання Василь Дерюгін сфотографував провокаційний монумент. Гранітний монумент досягає 7 м у висоту. Його встановили в парку імені Миколи Островського і незабаром очікується його офіційне відкриття. Видання дізналося, що монумент встановили за гроші спонсорів (яких – не вказується).