Курси НБУ $ 27.07 € 33.23

Суд арештував банківські рахунки екс-міністра Табачника на суму понад 32 млн грн

Суд наклав арешт на банківські рахунки колишнього міністра освіти і науки Дмитра Табачника, які були відкриті в українських банках у межах кримінального провадження

Про це повідомили у Генеральній прокуратурі України у відповіді на інформаційний запит УНН.


"В ході досудового розслідування у кримінальному провадженні накладено арешт на рахунки, які відкриті в українських банках та належать запитуваній особі на загальну суму понад 32 млн гривень", - йдеться у відповіді.При цьому, за інформацією ГПУ, арешт на банківські рахунки та інші активи підозрюваного за кордоном не накладався.При цьому, за інформацією ГПУ, арешт на банківські рахунки та інші активи підозрюваного за кордоном не накладався.


Також повідомляється, що з 9 вересня 2015 року ГПУ здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні, де Д.Табачник має статус підозрюваного. Але наразі слідство призупинене у зв’язку з його розшуком.


Нагадаємо, колишнього міністра освіти України Дмитра Табачника оголосили у розшуквлітку 2015 року. 


За даними правоохоронців, його розшукують за ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).


Як раніше повідомляли у МВС, йдеться про діяльність Д.Табачника на посаді міністра освіти, зокрема, за махінації, пов'язані із закупівлею підручників за завищеними цінами, а також з майном Міністерства освіти.