Рівненські ветерани УПА і учасники АТО отримали відзнаки від місцевої влади - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83

Рівненські ветерани УПА і учасники АТО отримали відзнаки від місцевої влади

Відновлені за зразками нашого земляка Ніла Хасевича повстанські нагороди передали нащадкам героїв УПА, які загинули, так і не отримавши їх

Герої різних поколінь отримали нагороди за служіння Українському народу – відзнаки вручили учасникам АТО і ветеранам УПА, передає «ЧаРівне».


Відзнаки вручили під час урочистостей з нагоди Дня захисника України, Дня українського козацтва, 75-ї річниці створення УПА та свята Покрови Пресвятої Богородиці.Ми згадуємо всіх українських героїв, починаючи від козаків, славетних бійців УПА і до нинішніх воїнів.Голова ОДА звернувся до військовослужбовців та ветеранів УПА під час нагородження до Дня захисника України, яке в урочистій атмосфері відбулося в обласному музично-драматичному театрі.


«Ми згадуємо всіх українських героїв, починаючи від козаків, славетних бійців УПА і до нинішніх воїнів, які все ще відстоюють незалежність у війні на Сході. У цей день ми схиляємо голови перед загиблими», - зазначив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.