Волинського семінариста хіротонізували у священики (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.21 € 30.92
Волинського семінариста хіротонізували у священики (фото)

Волинь-нова

Волинського семінариста хіротонізували у священики (фото)

Ще один молодий чоловік став дияконом

Напередодні, 15 жовтня, у тимчасовому приміщенні Кафедрального собору на честь Всіх святих землі Волинської у місті Луцьку, єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив Божественну літургію. Разом з архіпастирем недільну молитву розділили священики та прихожани парафії, повідомляє Волинська єпархія УПЦ.В часі відправи керуючий єпархією звершив священицьку та дияконську хіротонії.В часі відправи керуючий єпархією звершив священицьку та дияконську хіротонії. Цього дня на шлях священства став студент 4-го курсу Волинської духовної семінарії Хомічук Василь.


Разом з тим, після Євхаристичного канону, єпископ Нафанаїл рукоположив у дияконський сан випускника Волинської духовної семінарії та Київської духовної академії Павла Чамахуда, який, завершивши навчання у вищій духовній школі – КДА, повернувся до рідного міста, аби послужити Церкві на Волині.


Наприкінці Богослужіння владика Нафанаїл виголосив проповідь, в якій підкреслив озвучені в недільному Євангельському читанні думки. Після служби владика привітав отців Василія та Павла з хіротоніями, побажавши їм мудрості на обраному шляху.