Курси НБУ $ 26.48 € 31.17
Нагороди матері воїнів отримали у храмі Княгининка (фото)

Волинь-нова

Нагороди матері воїнів отримали у храмі Княгининка (фото)

У День Захисника у Свято-Покровському храмі сіл Княгининок та Сирники, що біля Луцька, відбулася урочиста літургія, під час якої двох прихожанок парафії Азізову (Бохонюк) Лідію Василівну та Калюжну Людмилу Мефодіївну нагороджено «Орденом матері бійця АТО»

Громадянську відзнаку запровадили для жінок, чиї сини і чоловіки захищають Україну на Східному кордоні.
Орден, народжений у вогні - "Матерям бійців АТО» - унікальна нагорода, яка виготовлена завдяки спільним зусиллям бійців АТО, волонтерів, ювелірів, дизайнерів та виробничників. Знак народної пошани прийнятий до капітулу Відкритої нагородної системи ВГО «Країна» та втілений в металі ВТО «Орден».Громадянську відзнаку запровадили для жінок, чиї сини і чоловіки захищають Україну на Східному кордоні. 
За словами голови Всеукраїнської громадської організації (ВГО) «Країна», автора відкритої нагородної системи «Знаки народної пошани», співавтора нагороди Олександра Сопова, нагорода є у відкритому доступі, її можна придбати і відзначити тих матерів, волонтерів та дружин бійців АТО, які сьогодні є прикладом героїзму.
"Вперше в світі створено інструмент, який дозволяє людині, поряд з якою герой, самому нагородити його. Орден матері бійця АТО ми намагалися створити бюджетним, бо в переважній кількості його даруватимуть діти - сини своїм матерям", - пояснив Сопов.