Після трагедії на Харківщині правила дорожнього руху можуть стати жорсткішими - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83

Після трагедії на Харківщині правила дорожнього руху можуть стати жорсткішими

Уряд та депутати думають, як знизити смертність на дорогах

Міністерство обговорює з МВС, МОЗ, Міносвіти, народними депутатами заходи зі зниження смертності на українських автошляхах. Протягом тижня вони будуть узгоджені і розпочнуться з 1 січня 2018 року.Пропонується у населених пунктах обмежити швидкість руху до 50 км/год.Про це з посиланням на слова міністра інфраструктури Володимира Омеляна повідомляє Газета.UA. «Це комплекс заходів щодо освітлення пішохідних переходів, лежачих поліцейських, острівців безпеки, щоб водії автоматично зменшували швидкість. Сподіваюся, що будуть введені більш жорсткі правила за перевищення швидкості, невикористання ременів безпеки, дитячих автокрісел при перевезенні дітей. Також - за водіння у нетверезому стані та пов'язані з цим речі», - пояснив Омелян.


За словами міністра, окрім фінансування з дорожнього фонду України на ці заходи передбачено близько 500 млн грн із коштів секторальної підтримки ЄС. Вони підуть на обладнання місць найбільшої концентрації ДТП по країні.