Безвізом із Євросоюзом уже скористалися близько 300 000 українців - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.10 € 30.58

Безвізом із Євросоюзом уже скористалися близько 300 000 українців

При цьому відмову у в’їзді отримав лише 61 наш громадянин

За чотири місяці безвізового режиму України з державами ЄС ним скористалися близько 300 тисяч українців. Про це повідомив помічник голови Державної прикордонної служби Олег Слободян, інформує «Високий замок» із посиланням на «Радіо Свобода».Із початком осені до Євросоюзу почало їздити на 30% – 40% менше громадян України, ніж улітку.За чотири місяці та один тиждень з моменту впровадження безвізового режиму лише за біометричними паспортами до Європи з’їздили майже 295 тисяч українців.


За даними Слободяна, із початком осені до Євросоюзу почало їздити на 30% – 40% менше громадян України, ніж улітку.


За даними представництва ЄС в Україні, відмову у в’їзді до Євросоюзу за час дії безвізу отримав лише 61 громадянин України. Як пояснили фахівці, головними причинами відмови були перевищення термінів перебування в ЄС під час попередніх поїздок та відсутність документів, що підтверджують мету та умови перебування в країнах Євросоюзу.


Слободян підкреслює, ця цифра включає лише тих людей, які самостійно повідомили про те, що їх не пустили до Європи.


«Підозрюємо, що не всі ті, кому було відмовлено в перетину кордону до європейських країн, заявили про це після повернення в Україну. Швидше за все, кількість відмов була більшою, але несуттєво більшою», – припускає він.