Слідчі встановили, чиї останки знайшли у російських канібалів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.33 € 30.73

Слідчі встановили, чиї останки знайшли у російських канібалів

Слідчі отримали попередні результати експертизи останків, які були виявлені в квартирі підозрюваних у вбивстві і канібалізмі росіян

Правоохоронці повідомили, що, за попередніми результатами експертизи, знайдені в квартирі останки належать одній людині, передає Depo.Кубань з посиланням на "ЮГА". Розслідування справи триває.У квартирі обвинувачених знайшли останки людини, оброблені кустарним способом, а також банки з законсервованим м'ясом.
Як повідомлялось, у Краснодарі 11 вересня знайшли телефон з фотографією, на якій був скальп жінки, а також селфі, на якому чоловік позує з відрубаною рукою. Пізніше на території авіаційного училища в пакеті і відрі виявили останки жінки. Власника телефону і його дружину затримали, чоловік зізнався у двох вбивствах.
У квартирі обвинувачених знайшли останки людини, оброблені кустарним способом, а також банки з законсервованим м'ясом.
В кінці вересня керівник СУ СК РФ по Краснодарському краю Вадим Бугаєнко заявив, що слідчі не виключають, що обвинувачені в убивстві жінки з Краснодара могли бути канібалами, але підтвердити або спростувати цю інформацію можна буде тільки після результатів експертизи.