На Закарпатті рятувальники знайшли 74-річного заблукалого грибника - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.21 € 30.92
На Закарпатті рятувальники знайшли 74-річного заблукалого грибника

Волинь-нова

На Закарпатті рятувальники знайшли 74-річного заблукалого грибника

Чоловік блукав лісом більше трьох діб

Після дводенних пошуків, 29 жовтня рятувальникам вдалося знайти 74-річного мешканця села Горонда Мукачівського району, який пішов у ліс за грибами і заблукав, інформує ДСНС.Про зникнення чоловіка повідомили родичі дідуся, які лише після його дводенної відсутності, звернулися за допомогою до рятувальників.Про зникнення чоловіка повідомили родичі дідуся, які лише після його дводенної відсутності, звернулися за допомогою до рятувальників.


28 жовтня о 08:10 вони розповіли, що два дні тому чоловік пішов до лісу між населеними пунктами Шенборн та Новий Коропець Мукачівського району за грибами і до цього часу не повернувся.


Для проведення пошуково-рятувальних робіт було залучено рятувальників гірських пошуково-рятувальних відділень, що дислокуються в Ужгороді та Мукачеві, працівників поліції, лісового господарства та місцевих мешканців.


Після дводенних пошуків, о 13:30 29 жовтня, дідуся було знайдено у лісовому масиві в районі с. Шенборн. Постраждалого передано для медичного обстеження до Мукачівської центральної міської лікарні.