12 кілограмів бурштину намгалися перевезти через кордон... у шкарпетках - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.21 € 30.92
12 кілограмів бурштину намгалися перевезти через кордон... у шкарпетках

Волинь-нова

12 кілограмів бурштину намгалися перевезти через кордон... у шкарпетках

Прихований контрабандний товар виявлено під час повного митного огляду вантажного транспортного засобу, який виїжджав в Польщу

Як повідомляє Волинська митниця ДФС, вихідними днями на посту Ягодин попереджено спробу вивезення з території України 12 кг каміння, схожого на бурштин.

Водій авто офіційно перевозив товар «частини та комплектуючі з чорних металів», проте у конструктивній порожнині зчіпного пристрою причепа приховав  480 пачок цигарок вартістю 12 тис грн та 12 пакунків, зроблених зі шкарпеток чорного кольору.

Прихований контрабандний товар виявлено під час повного митного огляду вантажного транспортного засобу, який виїжджав в Польщу. Водій авто офіційно перевозив товар «частини та комплектуючі з чорних металів», проте у конструктивній порожнині зчіпного пристрою причепа приховав  480 пачок цигарок вартістю 12 тис грн та 12 пакунків, зроблених зі шкарпеток чорного кольору. У шкарпетках містилось каміння жовтого та коричневого кольорів різної форми, зовні схоже на бурштин, загальною вагою брутто 12047 грам.

Контрабандний товар вилучено, призначена експертиза каміння. Процесуальні рішення прийматимуться посадовими особами митниці за її результатами.