СТВОРЕНО УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.32 € 32.11

СТВОРЕНО УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА

Постановою Кабінету Міністрів України “Про утворення територіальних органів Державного комітету лісового господарства”, що набрала чинності 1 січня цього року, утворено Волинське обласне управління лісового господарства...

Постановою Кабінету Міністрів України “Про утворення територіальних органів Державного комітету лісового господарства”, що набрала чинності 1 січня цього року, утворено Волинське обласне управління лісового господарства. Начальником новоутвореного управління призначено заслуженого лісівника України Богдана Колісника, який до цього був генеральним директором Державного лісогосподарського об’єднання “Волиньліс”, що ліквідовується.
Основним завданням обласного управління лісового господарства є виконання покладених на нього державою функцій ефективного управління лісами, найперше – у сфері охорони, захисту, використання та відтворення лісів, забезпечення умов для їх подальшого розвитку. Власне, продовження вже усталених традицій волинських лісівників. Саме про це і йшла мова на першій нараді директорів підприємств обласного управління лісового господарства. Зокрема, на базі селекційно-насінницького центру в селі Гаразджа Луцького району створено Волинський державний лісонасінницький центр. На його працівників та базисні лісові розсадники покладено завдання постійно забезпечувати галузь висококласним посадковим матеріалом. А сіянці і саджанці для доповнення лісових культур мають плекатися і з міні-розсадників, влаштованих у кожному лісовому обході.
Досвід волинян у вирощуванні посадкових матеріалів для лісовідновлення та створення зелених ландшафтних композицій, до речі, є загальновизнаним в Україні. Підтвердило це оголошене на нараді повідомлення про нагородження директора Волинського лісонасінницького центру Зіновія Коритана орденом “За заслуги” ІІІ-ого ступеня. Медаллю “За працю і звитягу” нагороджений також директор Ратнівського лісомисливського господарства Юрій Харитоненко. Він очолює підприємство більше трьох десятків літ і теж приділяє велику увагу відновленню лісів.
Валерій МЕЛЬНИК, керівник прес-служби Волинського обласного управління лісового господарства.