Керівник «Укрзалізниці» нагрянув з інспекцією на київський вокзал та виписав 11 доган - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
Керівник «Укрзалізниці» нагрянув з інспекцією на київський вокзал та виписав 11 доган

Волинь-нова

Керівник «Укрзалізниці» нагрянув з інспекцією на київський вокзал та виписав 11 доган

Деяких керівників взагалі можуть звільнити

Виконувач обов'язків голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов проінспектував роботу київського вокзалу та виписав догани одинадцятьом керівникам різних рівнів. Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.

Для заохочення вирішив відзначити роботу бригад поїздів 121 (Київ-Миколаїв) та 80 (Київ-Дніпро) за належну підготовку вагонів до рейсу. 

"Інспекційний візит на київський вокзал-не PR-екскурсія. За недбале ставлення до обов'язків догани отримали 11 керівників різних рівнів. Перебування на посадах двох з них-під питанням", - написав керівник "Укрзалізниці".

Водночас він додав, що для заохочення вирішив відзначити роботу бригад поїздів 121 (Київ-Миколаїв) та 80 (Київ-Дніпро) за належну підготовку вагонів до рейсу.

Нагадаємо, призначений у вересні глава "Укрзалізниці" Євген Кравцов раніше пообіцяв вирішити кризові проблеми підприємства за півроку, а до жовтня 2018 року провести серйозні реформи.

Джерело: ДТ