ЗАГАДКА РОЗБИТОЇ МАШИНИ - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.41 € 32.34

ЗАГАДКА РОЗБИТОЇ МАШИНИ

На Горохівщині загинув в автокатастрові відомий підприємець...

Як повідомив оперативний черговий Горохівського райвідділу внутрішніх справ майор міліції Микола Кушнір, минулої суботи о п’ятнадцятій годині хтось зателефонував у райвідділ внутрішніх справ і, не називаючи свого прізвища, повідомив, що при виїзді з Горохова у бік Берестечка, фактично ще в межах Горохова сталася автомобільна аварія.
Працівники міліції виявили тут у глибокому кюветі праворуч від автотраси пошкоджений внаслідок дорожньо-транспортної пригоди легковий автомобіль, а в ньому труп сорокалітнього водія-підприємця, власника і директора фірми “Берест”, що в Берестечку, Петра Захарчука. Точний час дорожньо-транспортної пригоди, котра, за деякими ознаками, трапилася попередньої ночі, як і її обставини та причини, з’ясовуються.
Петро Захарчук був першим у Горохівському районі підприємцем, котрий у дев’яностих роках минулого століття, в пору чи не найбільшої економічної кризи узявся за промислове виробництво в галузі переробки сільгосппродуктів, створив плодоконсервний завод і в подальших роках забезпечив успішний його розвиток. В очах багатьох мешканців Горохівського району він користувався чи не найбільшим авторитетом.
Петро БОЯРЧУК.