Попе-попереду Порошенко… - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
Попе-попереду Порошенко…

А Юля дихає у спину...

Фото із сайту president.gov.ua .

Волинь-нова

Попе-попереду Порошенко…

Але за главу держави сьогодні віддали б голоси лише 9,8 % опитаних

Нинішній президент України Петро Порошенко, лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко та рок-музикант, лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук очолюють рейтинг кандидатів на можливих президентських виборах, інформує «Главком».

Як свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного спільно Центром соціальних і маркетингових досліджень «Социс», Київським міжнародним інститутом соціології, соціологічною групою «Рейтинг» і Центром Разумкова за підтримки Комітету виборців України, якби вибори відбулися найближчої неділі, 9,8% опитаних висловили готовність проголосувати за Порошенка (серед тих, хто піде на вибори 11,9%); за Тимошенко — 8,8% (і 10,7% із тих, хто піде на вибори), за Вакарчука 7,4% (9,0% із тих, хто піде на вибори).

Чергові вибори президента України заплановані на 2019 рік.

Лідера «Опозиційного блок» Юрія Бойка підтримали б 5,7% опитаних (6,9% із тих, хто піде на вибори)

За лідера партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка як кандидата в президенти України готові проголосувати 5,6% опитаних (серед тих, хто піде на вибори — 6,9%), лідера партії «За життя» Вадима Рабіновича 4,8% (5,9% із тих, хто піде на вибори), лідера Радикальної партії Олега Ляшка — 4,6% (5,6%), лідера партії «Самопоміч», мера Львова Андрія Садового — 3,0% (і 3,7% із тих, хто піде на вибори).

Рейтинги інших кандидатів такі: лідера партії «Справедливість», екс-главу СБУ Валентина Наливайченка готові підтримати на президентських виборах 2,0% опитаних (і 2,4% з тих, хто піде на вибори), лідера партії ВО «Свобода» Олега Тягнибока — 1,9% (2,3%), лідера партії «Народний фронт» Арсенія Яценюка — 0,9% (1,0%).

За іншого кандидата готові віддати свої голоси 6,5% респондентів (і 7,8% із тих, хто піде на вибори), не змогли визначитися з відповіддю на запитання 21,4% (26%) і не мають наміру голосувати на президентських виборах 17,7%.

Чергові вибори президента України заплановані на 2019 рік.

Під час дослідження, проведеного 28 жовтня — 14 листопада 2017 р., було опитано методом особистого інтерв'ю 20 тисяч респондентів в усіх областях України без урахування Криму та окупованих територій Донецької і Луганської областей. Похибка не перевищує 0,7%.